Участь у семінарі TAIEX «Сприяння реформі системи фінансування освіти України» (Київ, 16 березня 2018)

        

 

16 березня 2018 року працівники ДНУ «Інститут освітньої аналітики» – к.е.н., с.н.с. Ганна Терещенко, к.е.н., доцент Оксана Чумак, к.е.н., с.н.с. Марина Лєснікова – відвідали семінар у рамках проекту TAIEX «Сприяння реформі системи фінансування освіти України» за участю європейських експертів – Росіо Ферреро Прієто (Міністерство освіти, культури та спорту, Іспанія), Антті Маркканена (Фінська національна освітня агенція), Дітера Доемена (Інститут освітніх та соціо-економічних досліджень та консалтингу, Німеччина) та Першого заступника Міністра освіти і науки України – Володимира Ковтунця.

Cемінар «Сприяння реформі системи фінансування освіти України» було присвячено механізму фінансування освіти в умовах ринкової економіки за різних векторів освітньої та бюджетної державних політик. Під час семінару спікери ознайомили присутніх з європейським досвідом структурування витрат на освіту, джерелами фінансування й особливостями розподілу бюджетного фінансування за різними рівнями освіти.

Разом з посадовцями, державними службовцями Міністерства освіти і науки України, експертами Офісу освітніх реформ, науковцями ДННУ «Академія фінансового управління», ДВНЗ «Київський національний економічний університет», Інституту вищої освіти НАПН України, працівники ДНУ «Інститут освітньої аналітики» ознайомилися з успішною практикою у сфері фінансування освіти.

Ознайомитися з презентаціями спікерів семінару можна за посиланням https://webgate.ec.europa.eu/TMSWebRestrict/resources/js/app/#/library/detail/64903.