Участь у Підготовчому заході до Конференції з питань відновлення України «Skills4Recovery: Кваліфікована робоча сила для відновлення України» (КИЇВ, 26 БЕРЕЗНЯ 2024)

26 березня 2024 р. у м. Києві відбувся Підготовчий захід до Конференції з питань відновлення України (URC 2024) «Skills4Recovery: Кваліфікована робоча сила для відновлення України».

Мета заходу – покращення забезпечення кваліфікованою робочою силою для відновлення України.

Основні напрями:

  • Розвиток навичок та надання знань для залучення населення як професійних робітників до процесу відновлення.
  • Підтримка активізації вразливих груп населення, як-от учасники бойових дій і ВПО, на ринку праці та залучення їх до відбудови країни.
  • Допомога молоді в здобутті якісної освіти в умовах війни.

На заході виступили з промовами національні й іноземні експерти. Виступи було присвячено сучасним викликам, що постали перед Україною у зв’язку зі збройною агресією росії та поступовим зближенням з європейським ринком праці як передумови вступу України до ЄС. Окрім того, спікери порушили питання важливості підготовки кваліфікованої робочої сили для відновлення нашої країни, а також ролі й масштабів міжнародної підтримки на цьому шляху, зокрема з боку Німеччини.

Від ДНУ «Інститут освітньої аналітики» в заході взяли учать заступник директора з науково-організаційної роботи к.е.н. Ганна Терещенко, заступник директора з науково-проектної роботи та ІТ Андрій Кирʼянов і завідувач сектора вищої освіти відділу освітньої статистики та аналітики к.е.н. Сергій Мельник.

Трансляцію заходу можна переглянути на YouTube-каналі за посиланням.