УЧАСТЬ У НАРАДІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТІВ ОСВІТИ ОДА: ФОРМАТ TV-СТУДІЇ «ОСВІТЯНСЬКИЙ КАНАЛ 2021» (Київ, 24 грудня 2021)

24 грудня 2021 року Міністерство освіти і науки провело підсумковий захід у форматі TV-студії «Освітянський канал 2021», присвячений підбиттю підсумків роботи у 2021 році та окресленню перспектив розвитку освітньої галузі у 2022 році. Захід відбувся під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. Серед учасників заходу були керівники наукових організацій, заступники голів обласних, Київської міської державних адміністрацій, очільники регіональних департаментів освіти і науки та керівники закладів післядипломної педагогічної освіти.

Від ДНУ «Інститут освітньої аналітики» в заході взяли участь директор д.е.н., професор Сергій Лондар та заступник директора з науково-проектної роботи та IT к.е.н. Андрій Литвинчук. Під час свого виступу Сергій Лондар зосередив увагу на новітній системі управлінських освітніх індикаторів Solid Іnfo як інформаційній інновації, яка спрямована на посилення взаємодії Міністерства освіти і науки з регіонами і є ефективним інструментом стимулювання розвитку освіти в Україні. «Статистичних освітніх показників збирається дуже багато. А індикатори Solid info покликані відображати ключові характеристики стану освіти регіонів, країни, давати змогу швидко ідентифікувати проблемні аспекти освітньої мережі, визначити напрямки першочергового спрямування зусиль управлінців на розвиток освіти в регіонах», – підкреслив Сергій Лондар. Більш детально з методикою розрахунку та використання індикаторів Solid Info можна ознайомитися у Методичному посібнику із розрахунку значень та способу використання управлінських інформаційних індикаторів розвитку освіти Solid Info, який затверджений Вченою радою ДНУ «Інститут освітньої аналітики» і на початку 2022 року буде також оприлюднений на порталі Open Datа.

Наприкінці заходу заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова визначила основні вектори розвитку системи освіти України та підвела підсумки зустрічі.

 

Автор фото – пресслужба МОН