УЧАСТЬ У СТРАТЕГІЧНІЙ НАРАДІ МОН ЩОДО ПЛАНІВ ТА ЗАВДАНЬ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ НА 2022 РІК (Київ, 24 січня 2022)

24 січня 2022 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета відбулася стратегічна нарада з керівниками обласних департаментів (управлінь) освіти і науки та очільниками наукових організацій. Під час зустрічі було ще раз підбито підсумки роботи і досягнення команди МОН за 2021 рік та окреслено ключові завдання на 2022 рік.

На початку заходу Сергій Шкарлет висловив слова вдячності за продуктивну співпрацю: «Я дякую колегам за професійну дискусію, за готовність працювати попри будь-які складнощі, що виникають, за відвертість і небайдужість. Адже немає проблеми, яку неможливо вирішити спільними зусиллями через комунікацію та обмін досвідом».

Від ДНУ «Інститут освітньої аналітики» в заході взяли участь директор д.е.н., професор Сергій Лондар та перший заступник директора к.е.н. Андрій Литвинчук. У своєму виступі Сергій Лондар презентував інформаційні індикатори розвитку освіти Solid Іnfo, покликані відображати ключові характеристики стану освіти регіонів, країни, давати змогу швидко ідентифікувати проблемні аспекти функціонування освітньої мережі, визначити напрямки першочергового спрямування зусиль управлінців на розвиток освіти в регіонах. Сукупність індикаторів Solid Info, що були відібрані робочою групою з практичних працівників Міністерства освіти і науки України, працівників обласних управлінь освіти, науковців ДНУ «Інститут освітньої аналітики», була представлена у вигляді теплової матриці. Зауважимо, що з метою посилення інформаційної обґрунтованості управлінських рішень Міністерства освіти і науки України та керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних держадміністрацій, МОН ініційовано створення сукупності управлінських інформаційних індикаторів розвитку освіти Solid Info, що буде впроваджуватись із залученням фахівців ДНУ «Інститут освітньої аналітики». З методичним посібником із розрахунку значень та способу використання управлінських інформаційних індикаторів розвитку освіти Solid Info можна ознайомитися тут.