Участь у конференції «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу» (Київ, 3 червня 2023)

3 червня 2023 року Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації та українською кофаундинговою ІТ-компанією «Genesis» провели першу масштабну конференцію «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу», в якій взяли участь понад 1500 учасників – освітяни, бізнесмени та урядовці. Захід проходив одночасно в офлайн (м. Київ) та онлайн форматах.

Про важливість освітніх інновацій розповіли заступники міністра освіти і науки України Євген Кудрявець та Михайло Винницький. Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України зауважив, що зараз команда Мінцифри спільно з МОН та за дорученням Президента Володимира Зеленського формує бачення нового шляху для освіти. Ключове завдання – розробити чітку та зрозумілу стратегію за кожною ланкою освітнього процесу. Це надасть змогу започаткувати сміливіші та швидші зміни для здобуття українцями знань, які відповідають викликам сучасності. Розвиток людського капіталу –  топ-пріоритет. Також було підкреслено, що великі ІТ-компанії готові сприяти впровадженню інновацій у сфері освіти. Саме у співпраці з бізнесом було реалізовано програму IT-Generation, удосконалюється проєкт «Дія.Освіта» та заклади дошкільної та загальної середньої освіти забезпечуються WI-FI в укриттях тощо.

Від ДНУ «Інститут освітньої аналітики» на конференції була присутня Ганна Терещенко, заступник директора з науково-організаційної роботи, к.е.н, а інші співробітники взяли участь у заході з використанням дистанційних технологій.