Участь у форумі «Інклюзивна освіта в Україні: єднання заради майбутнього» (Київ, 19 березня 2024)

19 березня 2024 р. на майданчику проєкту «Освіторія Хаб» відбувся форум «Інклюзивна освіта в Україні: єднання заради майбутнього».

Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики» є технічним адміністратором системи автоматизованої роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ») та здійснює  збір і обробку статистичної  інформації за формою звітності 1-ІРЦ (форма звітності з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів). У заході брали участь співробітники Інституту: заступник директора з науково-проектної роботи та ІТ Андрій Кир’янов та заступник начальника відділу адміністрування освітніх інформаційних  систем к.е.н Юлія Іриневич.

На форумі було висвітлено міжнародний досвід інклюзивної  освіти (зокрема Ізраїлю та Сполучених Штатів Америки), обговорені особливості організації інклюзивної  освіти в Україні в умовах воєнного стану.  На засіданні робочої групи щодо питань функціонування АС «ІРЦ»  проаналізовано практичні кейси спеціалістів інклюзивно-ресурсних центрів та сформовано пул технічних вимог у межах удосконалення  системи.

Підсумовуючі результати  зустрічі учасники форуму  окреслили та детально обговорили візію модернізації системи АС «ІРЦ» в найближчій перспективі.