Відбулася установча зустріч команди проєкту «SKILLS4JUSTICE» у межах програми ЄС «Горизонт Європа» (Каунас, Литва, 5–6 лютого 2024)

Упродовж 5–6 лютого 2024 р. відбулася установча зустріч учасників проєкту «Skill Partnerships for Sustainable and Just Migration Patterns» (SKILLS4JUSTICE) на базі Каунаського національного університету (Литва). Цей проєкт реалізується в рамках конкурсу HORIZON-CL2-2023-TRANSFORMATIONS-01-03 (Grant No. 101132435) і триватиме три роки,  з 1 листопада 2023 р. до 31 жовтня 2026 р.

Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики» є одним із 13 партнерів, залучених до виконання цього проєкту. Від Інституту на заході був присутній завідувач сектора вищої освіти відділу освітньої статистики та аналітики к.е.н. Сергій Мельник.

Під час дводенного воркшопу основну увагу було зосереджено на дорожній карті реалізації проєкту «SKILLS4JUSTICE». Зокрема, керівник проєкту проф., д-р Відмантас Тутліс, науковий співробітник Академії освіти Університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва), презентував методологію дослідження й хід виконання робочих пакетів. Також було представлено вебплатформу www.skills4justice.eu, де розміщена важлива інформація, пов’язана з реалізацією основних завдань проєкту. Таким чином, на зустрічі було окреслено та детально обговорено візію виконання проєкту в найближчій перспективі.