ДНУ «ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ» ТА ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО НАУКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

У жовтні 2023 року, визначаючи важливість посилення наукової співпраці та інноваційної діяльності в освіті та прагнучи досягти ефективного впровадження сучасних цифрових технологій у наукову та освітню діяльність, ДНУ «Інститут освітньої аналітики» та Інститут цифровізації освіти НАПН України підписали Договір про наукове співробітництво.

Співробітництво між Договірними сторонами спрямоване на розвиток і поглиблення співпраці вчених, забезпечення взаємного консультування та ефективного використання науково-педагогічного потенціалу й матеріально-технічної бази. У межах співпраці планується реалізація завдань реформування освіти, визначених Концепцією «Нова українська школа» та здійснення інноваційної діяльності щодо розроблення науково-методичних засад цифровізації освіти. Додатково, співпраця націлена на створення науково-методичного забезпечення та здійснення інформаційно-аналітичного супроводу використання цифрових освітніх ресурсів. Зокрема, передбачається професійний розвиток науково-педагогічних працівників й впровадження спільних проєктів, а також інших напрямків, погоджених між Договірними сторонами, які не суперечать чинному законодавству України.