Участь у методологічному семінарі «Вища освіта в умовах сучасної ринкової економіки» (Київ, 11 червня 2018)

 

11 червня 2018 р. директор ДНУ «Інститут освітньої аналітики», д.е.н., професор Лондар С. Л. та працівники відділу статистики і аналітики вищої освіти взяли участь у методологічному семінарі «Вища освіта в умовах сучасної ринкової економіки», ініціатором якого виступив Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

У рамках семінару завідувач відділу економіки вищої освіти, к.е.н., доцент, заслужений економіст України Вітренко Ю. М. презентував нову модель економічної діяльності у сфері вищої освіти України та надав рекомендації щодо внесення змін до проекту Закону України «Про вищу освіту», Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та інших відповідних нормативно-правових актів щодо правового регулювання економічних відносин у сфері вищої освіти України.

Також зацікавленість серед присутніх на методологічному семінарі викликав виступ к.е.н., доцента, національного експерта Європейського фонду освіти з питань Національної системи кваліфікацій Мельника С. В. на тему «Соціально-трудові відносини у сфері вищої освіти».

По завершенню методологічного семінару директор ДНУ «Інститут освітньої аналітики», Лондар С. Л. особисто висловив подяку ініціаторам за запрошення та наголосив на важливості розробки нової моделі економічної діяльності у сфері вищої освіти України з урахуванням специфіки потреб здобувачів освіти та держави.