«SKL»

Проєкт міжнародної технічної допомоги “Підтримка децентралізації в Україні” здійснюється з метою надання допомоги у впровадженні реформи децентралізації влади та забезпечення її довгострокового впливу шляхом вдосконалення місцевого самоврядування та надання послуг (Докладніше).

Основні напрямки діяльності проєкту:
1. Фінансова децентралізація
2. Децентралізація у сфері освіти
3. Комунікація реформ

У рамках напрямку “Децентралізація у сфері освіти”, Проєктом спільно з Державною науковою установою “Інститут освітньої аналітики”, Міністерством освіти і науки України та Міністерством фінансів України проводиться робота з удосконалення поточної формули розподілу освітньої субвенції. Наразі підготовлено перші концептуальні пропозиції вдосконалення та розробляються автоматизовані програмні рішення.

Крім того, Проєктом спільно з Державною науковою установою “Інститут освітньої аналітики” та Міністерством освіти і науки України введено в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційну систему «Державна інформаційна система освіти», що дозволить вперше в історії України накопичувати статистичні та інші дані від індивідуальних шкіл для подальшої обробки та аналізу.