ДНУ «Інститут освітньої аналітики» розширює партнерські зв’язки: підписано Меморандуми про співпрацю (червень 2022)

У червні 2022 р. у межах посилення міжнародних зв’язків та взаємовигідного партнерства на базі ДНУ «Інститут освітньої аналітики» укладено два Меморандуми про співпрацю у сфері освіти і науки. Зокрема, підписано Меморандум про взаєморозуміння з Університетом Лейфана (м. Люнебург, Федеративна Республіка Німеччина), а також Меморандум про співробітництво з Громадською організацією «Українська сучасна цифрова наука» (м. Київ, Україна).

Серед пріоритетних напрямів співпраці ДНУ «Інститут освітньої аналітики» та Університету Лейфана є проведення спільних досліджень з проблематики, що стосується аналітичних та статистичних ресурсів, пов’язаних з питаннями управління системою освіти; аналіз європейських та світових тенденцій розвитку освіти, у тому числі створення та використання освітніх інформаційно-аналітичних систем; задоволення взаємних інтересів з питань розвитку та розроблення науково-обґрунтованих підходів щодо механізмів державного управління у сфері освітньої політики України та Федеративної Республіки Німеччини; налагодження обміну науковою, статистичною та аналітичною інформацією та ін.

Меморандум про співробітництво між ДНУ «Інститут освітньої аналітики» та Громадською організацією «Українська сучасна цифрова наука» має на меті розширити та поглибити довгострокове взаємовигідне співробітництво, усвідомлюючи необхідність всебічного сприяння розвитку цифрової освіти та науки; розвиток інформаційних систем управління освітою; покращення фінансової грамотності у сфері віртуальних активів, фінансового ринку, політик і процедур протидії відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом (ПВК); підвищення цифрових компетентностей учасників освітнього процесу.

У межах співпраці планується реалізація спільних проєктів; публікація наукових статей за результатами проведених досліджень до фахових наукових видань; організація та проведення спільних конференцій, зустрічей, семінарів, круглих столів тощо з тематики, що становить взаємний інтерес.

Сторони переконані, що співпраця буде ефективною та продуктивною, а об’єднання зусиль, серед іншого, сприятиме розширенню міжнародних зв’язків, популяризації цифрової освіти і науки, розвитку інформаційних систем освітнього менеджменту, покращенню державної освітньої політики з урахуванням викликів сьогодення.

 

   На фото директор ДНУ «Інститут освітньої аналітики» д.е.н., професор Сергій Лондар

та Голова Правління ГО «Українська сучасна цифрова наука» Тетяна Дмитренко