Запрошуємо до публікації у фаховому виданні «ОСВІТНЯ АНАЛІТИКА УКРАЇНИ» №3/2024

 

Шановні колеги, дорогі друзі!
Редакційна колегія науково-практичного журналу «Освітня аналітика України» запрошує Вас до співпраці та опублікування наукових матеріалів у фаховому виданні  «Освітня аналітика України» 

 

У науково-практичному журналі «Освітня аналітика України» висвітлюються актуальні питання розвитку науки, освітньої статистики та аналітики, а також проблеми, пов’язані з розвитком людського капіталу та державного управління в галузі освіти.

 

Журнал входить до Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (категорія “Б”). Спеціальності: 011 – Освітні, педагогічні науки, 051 – Економіка, 281 – Публічне управління та адміністрування.

 

Журнал зареєстрований у таких базах даних: «Наукова періодика України», ResearchBib, Ulrich’s Periodicals Directory, a також зареєстрований та індексується у Index Copernicus International, Google Scholar та Crossref.

Для опублікування статті необхідно на електронну скриньку editor.educationalanalytics@gmail.com надіслати статтю, оформленому у відповідності до встановлених вимог.

Публікація статті безкоштовна.

Будемо раді бачити Вас серед авторів нашого журналу!

 

Контактна інформація:
Редакція науково-практичного журналу «Освітня аналітика України»
Адреса: 04053, Україна, м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 5
Офіційний сайт: http://science.iea.gov.ua
Тел.: +38 (044) 486-98-70, +38 (096) 626-10-25
email: editor.educationalanalytics@gmail.com