Україна отримала фінансову допомогу (далі Грант) від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), який діє у якості розпорядника грантових коштів різних донорів в рамках Trust Fund for Statistical Capacity Building III (TFSCB III: TF070561) для Проєкту «Зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики» (далі Проєкт). До Гранту входять три компоненти:

  • Компонент 1: Розробка інтегрованої системи управління освітою EMIS;
  • Компонент 2: Підготовка до участі у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA;
  • Компонент 3: Зміцнення інституційного потенціалу.

Проєкт впроваджується ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ДНУ«ІОА») за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН). Впровадження Гранту регулюється супроводжуючими документами TFSCB Гранту №TF0A4096 та Постановою Кабінету Міністрів України №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» від 15 лютого 2002 року, та іншими юридичними актами Кабінету Міністрів України, наказами ДНУ«ІОА» та Міністерства освіти і науки України.

Актуальні оголошення, документи:

  1. Contract Award Notice № TFSCB-IC-31 “EMIS development international expert” (published on April 20, 2018)
  2. Notification of Award “Development of integrated Education Management Information System (EMIS) – Programming and database development” (published on September 17, 2018)