Участь у методологічному семінарі «Вища освіта в умовах сучасної ринкової економіки»

 

11 червня 2018 р. директор ДНУ «Інститут освітньої аналітики», доктор економічних наук, професор Лондар С. Л. та працівники відділу статистики і аналітики вищої освіти взяли участь у методологічному семінарі «Вища освіта в умовах сучасної ринкової економіки», ініціатором якого виступив Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

У рамках семінару завідувач відділу економіки вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент, заслужений економіст України Вітренко Ю. М. презентував нову модель економічної діяльності у сфері вищої освіти України та надав рекомендації щодо внесення змін до проекту Закону України «Про вищу освіту», Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та інших відповідних нормативно-правових актів щодо правового регулювання економічних відносин у сфері вищої освіти України.

Також зацікавленість серед присутніх на методологічному семінарі викликав виступ кандидата економічних наук, доцента, національного експерта Європейського фонду освіти з питань Національної системи кваліфікацій Мельника С. В. на тему «Соціально-трудові відносини у сфері вищої освіти».

По завершенню методологічного семінару директор ДНУ «Інститут освітньої аналітики», доктор економічних наук, професор Лондар С. Л.  особисто висловив подяку ініціаторам за запрошення та наголосив на важливості розробки нової моделі економічної діяльності у сфері вищої освіти України з урахуванням специфіки потреб здобувачів освіти та держави.