Україна отримала фінансову допомогу від Міжнародного банку реконструкції та розвитку («Світовий банк»), який діє у якості розпорядника грантових коштів різних «Донорів» в рамках Цільового Фонду Розбудови Статистичної Спроможності III («ЦФРСС- III:TF070561») в розмірі триста сорок тисяч доларів США (340 000,00 доларів США)
(«Грант») для Проекту зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики («Проект»). До Гранту входять три компоненти:

  • Компонент 1: Розробка інтегрованої системи управління освітою EMIS;
  • Компонент 2: Підготовка до участі у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA;
  • Компонент 3: Розбудова інституціональної спроможності.

Проект впроваджується Інститутом освітньої аналітики («ІОА») під загальним наглядом Міністерства освіти і науки України («МОН»).

Впровадження Гранту регулюється супроводжуючими документами ЦФРСС Гранту №TF0A4096 та Постановою Кабінету Міністрів України №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» від 15 лютого 2002 року, та іншими юридичними актами Кабінету Міністрів України, наказами ІОА та МОНу.

Актуальні оголошення, документи:

  1. Contract Award Notice № TFSCB-IC-31 “EMIS development international expert” (published on April 20, 2018)
  2. Notification of Award “Development of integrated Education Management Information System (EMIS) – Programming and database development” (published on September 17, 2018)